top of page

O nás

Tím Novum Beauty tvorí skupina kozmetičiek a školiteľov s dlhoročnými skúsenosťami. Naším poslaním je vytvoriť jedinečnú hodnotu na kozmetickom trhu a poskytnúť našim študentom poznatky, ktoré určujú trendy a ktoré sú na Slovensku málo známe alebo neznáme. Okrem toho, že poskytujeme jedinečné školenia, je naším hlavným cieľom, aby ich viedli najlepší odborníci v krajine. 

Naši školitelia majú najvyššie možné odborné znalosti zamerané na kurzy, ktoré vyučujú. Akreditácie Master Cosmetologist, Master Tattoo Removal, pedagogická kvalifikácia a všetky ostatné znalosti, vďaka ktorým vyniká na trhu. To našim kandidátom zaručuje, že sa nikde inde nemôžu naučiť kozmetické ošetrenie podľa vlastného výberu na takej vysokej úrovni,

Vyučujeme len tie procedúry, ktoré majú skutočné výsledky v reálnom svete, vďaka čomu naši účastníci získajú jedinečné praktické odborné znalosti, ktoré určite prilákajú nových klientov. Naším cieľom je nadviazať dlhodobú spoluprácu s našimi absolventmi. Nič to nedokazuje lepšie ako skutočnosť, že poskytujeme priebežnú profesionálnu podporu aj po skončení a ponúkame školenia za dostupné, reálne ceny. 

bottom of page