top of page

Nanosoft kurz + 5x3ml nctf 135 HA
Uznané úradom pre odbornú prípravu
Registračné číslo B/2021/000402

TECHNIKA NANOSOFTU

Oživujme s NCTF! Spoločnosť už predstavila Natural Cellular Treatment Factor, jedinečná "ampulka" na omladenie buniek, v súčasnosti jediný injekčný revitalizačný produkt so schválenou CE registráciou na Slovensku, ktorý obsahuje viac ako 55 aktívnych zložiek, minerálov, vitamínov, koenzýmov, antioxidačných zložiek a aminokyselín. Nestačí vyplniť pleť výplňami, je dôležité pleť vyživovať, aby bola zdravá a krásna. Zdokonaľujúce účinky NCTF sa prejavujú na viacerých frontoch: sťahuje póry, hydratuje, pôsobí proti starnutiu, vypína, obnovuje zdravý lesk a vyrovnáva povrch pleti. NCTF je sterilná tekutina so širokou škálou použitia, od subkutánnej injekcie až po mezoterapiu, a možno ju prispôsobiť aktuálnym potrebám veku a kvality kože.

NANOSOFT IHLA

Spoločnosť Fillmed Laboratories v spolupráci s firmou NanoPass vytvorila svoje prvé mikroihlové zariadenie NANOSOFT™ určené na podávanie polyrevitalizačného roztoku NCTF® 135 HA na liečbu jemných vrások a omladenie pleti. Prístroj NANOSOFT™ umožňuje inovatívny a prakticky bezbolestný postup, ktorý dodáva tie najideálnejšie účinné látky pre pokožku pod kožu. Špeciálna konštrukcia ihiel umožňuje rovnomernú distribúciu látky do správnej hĺbky, čo zaručuje optimálne a viditeľne pozitívne výsledky, pokiaľ ide o vypnutie a omladenie pokožky. Minimálne invazívne ošetrenie týmto mikroihlovým zariadením umožňuje lekárom ošetriť ťažko ošetriteľné problémové oblasti. Zariadenie NANOSOFT™ je injekčné zariadenie s tromi malými, iba 0,6 mm dierkovanými mikroihlami v tvare pyramídy, ktoré sú vyrobené z kremíkového kryštálu s technológiou MEMS.

nctf 135ha.jpg

Zvýhodnená cena balíka v rámci akcie len teraz!

380 €

330 €

Spolu so školením Vám poskytneme nasledujúce:

  • Certifikát o absolvovaní kurzu (samozrejme, až po úplnom zvládnutí postupu)

  • Komplexné odborné znalosti na teoretickom a praktickom základe.

  • Správna a korektná komunikácia s klientom.

  • Zdravotné a hygienické predpisy.

  • Všetky základné materiály potrebné k učeniu sa.

  • 10%-ná zľava na ďalšie nákupy.

  • Školenie na živej modelke.

  • Súčasťou kurzu je 5x3 ml ampuliek NCTF 135 HA.

  • 5 ks ihiel NANOSOFT ako darček.

DARČEK:
MINIKURZ

Čo je súčasťou školenia?

Naša spoločnosť vám zaplatí materiál použitý pri školení ako dodatočný grátis!

Počas školenia si môžete ošetrenie vyskúšať sami, na živej modelke alebo na vlastnej koži, a to všetko za zvýhodnenú cenu: 60 euro!

Trvanie školenia: 2-3 hodiny.

Miesto školenia

Dunajská Streda

FOTKY PRED A PO

fillmed-biorevitalizacios-keszitmeny-768x360.png

CHCEM SA ZLEPŠIŤ!

Dokážte odstrániť jemné vrásky v priebehu niekoľkých sekúnd, úplne bezbolestne.

bottom of page