top of page

Thesera

thesera liftingové ošetrenie s pomocou špeciálnych pdo nití

Ako vyvija svoj efekt?

Ošetrenie začína s prípravou kože. Toto je potrebné preto, aby koža bola schopná prijať si ostatné účinné látky, a PDO nite vstrebávajúce sa do pokožky. Počas “predošetrenia” nanesieme na pokožku zmes peelingovej peny a séra, čo obsahuje kyselinu mliečnu, kyselinu glykolovú, kyselinu salicilovú. Kapsuly vyrobené s TDN technoloģiou umožňujú stabilné vstrebávanie sa kyselín.

Počas ošetrenia pracujeme so špeciálnymi roztavenými PDO nitami. Roztopené nite nanesieme na pokožku s účinnými látkami od Thesery, a pokryjeme maskou špeciálne vyvinutou na tento účel.

Stopené, tekuté PDO nite, ktoré sa dostanú na pokožku, vstrebávajú sa a tuhnú, pritom dosiahneme očividný liftingový výsledok. Ošetrenie pozostáva z viacerých stupní, ktoré môžeš vidieť na obrázkach na našej strane dolu. Doba jedného ošetrenia je 65 minút.  

Aké výsledky môžeme očakávať od ošetrení Thesery?

Ošetrenie s liftingovým efektom pozdvihne pokožku, dodáva mu volumen. Kyseliny a prúžky stimulujú prirodzenú kolagénovú tvorbu pokožky, týmto sa zvýši pružnosť pokožky, s čím dostaneme hladkú pokožku. Póry sa zužujú, s čím dostaneme hladšiu pokožku. Jemnejšie vrásky zmiznú úplne, stav hlbších vrások sa postupne zlepšuje.

INSKIN KEZLÉS

Prednosti ošetrenia:

 • jedinečná technológia

 • nemá vedľajšie účinky

 • bezihlová, bezbolestná

 • očividné výsledky hneď po prvom ošetrení

 • hodinové oddychové ošetrenie

 • bezpečné

Keď si sa zatiaľ vyhýbala estetickým procedúram lebo si sa bála bolestivosti, Thesera ti ponúka jedinečnú šancu, ktorá je absolútne bezbolestná!

Postup ošetrenia Thesera:

 1. Počas ošetrenia predpríprava pokožky: pena na odstránenie nečistôt pokožky tváre plus špeciálne peelingové sérum.

 2. Používanie PDO nití : spevňujúca prúžka plus spevňujúce sérum.

 3. Povzbudenie krvného obehu s Hydra Booster.

 4. Používanie silne liftingového gélu na spevnenie pokožky.

 5. Ošetrenie pokožky: s ampoule s intenzívne spevňujúcim efektom.

 

Prvotnou podstatou ošetrenia je, že ošetrujeme maximálne čistú pokožku bez odumretých buniek, cez ktoré účinné látky a nite vstrebávajúce sa do pokožky môžu maximálne vyvíjať účinok.

Ošetrenie Thesera sa vystihuje s tým, že sa sústredí na vlastnú, vnútornú tvorbu kolagénu v našom tele. Kolagén je najdôležitejšia látka ktorá sa produkuje v tele. Dôležitá zložka kostí, tend, chrupu. Zohráva dôležitú úlohu v pružnosti pokožky a tkanív, obohacuje vlasy, kožu, nechty. Z tohto vyplýva, že dostatočná produkcia kolagénu má prioritnú úlohu v zachovaní krásy.

 

Bohužial, každodenné vplyvy okolia majú škodlivý efekt na našu pokožku. Veľmi veľa faktorov ovplyvňuje zdravie našej kože, ovplyvňuje jej zdravie a mladistvosť. Takéto škodlivé činitele sú napr.. UV žiarenie, nevhodná strava, nezdravý životný štýl, fajčenie, stres, nespavosť, častá nočná práca. Na základe toho ako sa nás týkajú hore uvedené faktory, naša pokožka bude v súlade s nimi starnúť. Samozrejme tento proces nevieme zastaviť, naša pokožka stratí na pružnosti, ale nie je jedno ako rýchlo.

 

Antioxidačné, detoxikačné zložky napomáhajú pri ochrane buniek, aby mohli fungovať, a starnúť sa čím pomalšie. Vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny, peptidy majú ten istý účel: živiť pokožku a pomáhať zachovať jej mladistvosť. Je dôležité, aby sme podporovali tvorbu kolagénu, lebo keď to dosiahneme, pokožka bude hneď pružnejšia, hladšia, zdravšia, žiarivejšia. Čím viac stimulujeme kolagénovú produkciu, efekt bude tým žiarivejší. Najprv sa zbavíme jemnejších vrások, spôsobených nedostatočným množstvom tekutiny, potom sa naplnia hlbšie vrásky, tým pádom celá tvár pôsobí celkovo mladšie a relaxovane.

OŠetrenie 

zadaj tvoje telefónne číslo!

Videla si dosť? Zadaj tvoje telefónne číslo a naši kolegovia ťa budú kontaktovať. Nevynechaj pokrokové ošetrenie!

bottom of page