KOLAGÉNOVÉ TEKUTÉ NITE THESERA 

thesera L liftingové ošetrenie

• bezpečné
• nemá vedlajšie účinky
• bezihlové a bezbolestné
• viditeľné výsledky hneď po prvom ošetrení
• postupný účinok vďaka prúžkom ktoré sa vstrebávajú do pokožky.
• 1 hodinové relaxačné ošetrenie
• jedinečná technolóģia

• Ošetrenie s liftingovým efektom. Naše kontúry budú výraznejšie. Pevnosť pokožky sa zjavne upraví.
• Vyrovnajú sa jemnejšie vrásky,  význam hlbších vrások bude postupne ustúpiť.
• Kyseliny a prúžky stimulujú produkciu kolagénu kože, tým sa zvyšuje elasticita a pružnosť kože, bude pevnejšia  a tesnejšia.
• 
Stimulačný efekt nití ktoré sa vstrebávajú do kože je postupný, stimulačne pôsobia 4 týždne od vykonania procedúry a rozvíjajú indukciu kolagénu.

Cena kurzu

280 €


školenie zahŕňa: sada tekutych nití Thesera ( na 4 ošetrenia), písomný materiál, certifikát
Dunajská Streda, košice, Nitra,Banská Bystrica, Bratislava, Online

obsah balíka

Thesera Epidermis Balance Foam.jpg

1. Epidermis Balance Foam

1x 20 ml

Kyslá peelingová pena, čo jemne peeluje epidermis. Odstráni zbytočné tuky a nečistoty z pokožky a vybalancuje pH pokožky. Kľúčové ingrediencie:kyselina glikolová s peelingovým účinkom, ktorý blahodarne vplýva na produkciu kolagénu, antioxidačné extrakty z ovocí (malina, čučoriedka, černica, goji bobule, bobule acai, amla, brusnice)

Thesera L Hydra Booster.jpg

4. Hydra Booster

1x 20ml

Stimuluje krvný obeh v pokožke, tým pomáha, aby prúžky sa vedeli vstrebávať do kože. Disponuje s extrémnym hydratačným a uvoľňovacím efektom. Kľúčové účinné zložky: vodu viažúci a hidratatačný glicerín, allantoin na ukludnenie kože, výňatok z rose pepper, antibakteriálny účinok na kožu z usnea barbata, antiseptický extrakt z pulsatilla koreana, hydratujúca a vodu viažuca kyselina hyaluronová, kolagén na vyplnenie a vystuženie pokožky.

Thesera L Dermis Balance Peelenser.jpg

2. Dermis Balance Peelenser 

4x 2ml

Obsahuje TDN kyselinový komplex, s pomocou ktorého otvoríme malé kanále v pokožke. Cez tieto kanáliky sa vedia dostať hlboko do pokožky účinné látky.

Normalizuje prirodzený obnovujúci cyklus. Kľúčové zložky: kyselina glikolová s peelingovým účinkom, ktorý blahodarne vplýva na produkciu kolagénu, hydratujúci a vodu viažuci glycerín, kyselina mliečna s peelingovým a obnovujúcim efektom na kožné bunky, kyselina salicilová, antioxidant z ovocí, a ovocné extrakty na kondiciovanie kože (goji bobule, čučoriedka úzkolistá, akai bobule, amla, brusnice) 

Thesera L High Tension Gel.jpg

5. High Tension Gel 

8x 5ml

Kolagénové nite, vstrebávajúce sa do kože pozdvihnú a spevnia kožu, a ampoule bohatá na účinné látky, vyživuje kožu do hĺbky. Prúžka sa vstrebáva do kože a spevňuje a pozdvihne kožu. Na jeho vplyv koža bude pružnejšia, vrásky jemnejšie. Kľúčové zložky: antimikrobálna a príjemnú vôňu zabezpečujúca prirodzená kyselina levulinová sťahujúca póry, niacinamid na zúženie pórov a ukludnenie kože, allantoin na ukludnenie kože, hidratačný a regeneračný hodvábny proteín (fibroin), ovocné antioxidanty, ovocné extrakty (goji bobule, úzkolistá čučoriedka, acai bobule, jablko, brusnice).

Thesera L High Tension String.jpg

3. High Tension Serum  & String  

Serum 4x 3ml | Szál 4x 0.04g

Nite  z prirodzených materiálov, ktoré sa vstrebávajú do kože, ampoule bohaté na účinné látky. Prúžka vstrebávajúca sa do kože spevní a vyzdvihne pokožku. Na jeho vplyv pokožka bude pružnejšia a vrásky jemnejšie.Kľúčové zložky: antimikrobálne a zabezpečujúce príjemnú vôňu, prirodzená kyselina levulinová, sťahujúca póry, niacinamid na zúženie pórov a ukludnenie kože, allantoin na ukludnenie kože, hidratačný a regeneračný hodvábny proteín (fibroin), ovocné antioxidanty, ovocné extrakty (goji bobule, úzkolistá čučoriedka, acai bobule, jablko, brusnice)

Teserah L Hight Tension Ampoule.jpg

6. High Tension Ampoule

1x 12ml

Kolagénové nite z prirodzených materiálov, ktoré sa vstrebávajú do kože, ampoule bohaté na účinné látky. Prúžka vstrebávajúca sa do kože spevní a vyzdvihne pokožku. Na jeho vplyv pokožka bude pružnejšia a vrásky jemnejšie.Kľúčové zložky: antimikrobálne a zabezpečujúce príjemnú vôňu, prirodzená kyselina levulinová, sťahujúca póry, niacinamid na zúženie pórov a ukludnenie kože, allantoin na ukludnenie kože, hidratačný a regeneračný hodvábny proteín (fibroin), ovocné antioxidanty, ovocné extrakty (goji bobule, čučoriedka úzkolistá, acai bobule, jablko, brusnice).

CHCEM SA ZDOKONAĽOVAŤ!

Thesera L lifting technológia je ľahkou metódou, kožu spevňujúcich a vrásky eliminujúcich ošetrení v estetickom priemysle, čo ako kozmetička budeš môcť ovládať veľmi ľahko a účinne.