top of page

KOLAGÉNOVÉ TEKUTÉ NITE THESERA 

thesera L liftingové ošetrenie

• bezpečné
• nemá vedlajšie účinky
• bezihlové a bezbolestné
• viditeľné výsledky hneď po prvom ošetrení
• postupný účinok vďaka prúžkom ktoré sa vstrebávajú do pokožky.
• 1 hodinové relaxačné ošetrenie
• jedinečná technolóģia

• Ošetrenie s liftingovým efektom. Naše kontúry budú výraznejšie. Pevnosť pokožky sa zjavne upraví.
• Vyrovnajú sa jemnejšie vrásky,  význam hlbších vrások bude postupne ustúpiť.
• Kyseliny a prúžky stimulujú produkciu kolagénu kože, tým sa zvyšuje elasticita a pružnosť kože, bude pevnejšia  a tesnejšia.
• 
Stimulačný efekt nití ktoré sa vstrebávajú do kože je postupný, stimulačne pôsobia 4 týždne od vykonania procedúry a rozvíjajú indukciu kolagénu.

Cena kurzu

280€


školenie zahŕňa:
-sada tekutych nití Thesera ( na 4 ošetrenia)
-písomný materiál
- certifikát
-a 15%zľavu na všetky produkty Thesera

Kurzy:
Dunajská Streda, košice, Nitra, Bratislava, Poprad, Prešov, Online
Česká republika: Online

%C

obsah balíka

Thesera Epidermis Balance Foam.jpg

1. Epidermis Balance Foam

1x 20 ml

Kyslá peelingová pena, čo jemne peeluje epidermis. Odstráni zbytočné tuky a nečistoty z pokožky a vybalancuje pH pokožky. Kľúčové ingrediencie:kyselina glikolová s peelingovým účinkom, ktorý blahodarne vplýva na produkciu kolagénu, antioxidačné extrakty z ovocí (malina, čučoriedka, černica, goji bobule, bobule acai, amla, brusnice)

Thesera L Hydra Booster.jpg

4. Hydra Booster

1x 20ml

Stimuluje krvný obeh v pokožke, tým pomáha, aby prúžky sa vedeli vstrebávať do kože. Disponuje s extrémnym hydratačným a uvoľňovacím efektom. Kľúčové účinné zložky: vodu viažúci a hidratatačný glicerín, allantoin na ukludnenie kože, výňatok z rose pepper, antibakteriálny účinok na kožu z usnea barbata, antiseptický extrakt z pulsatilla koreana, hydratujúca a vodu viažuca kyselina hyaluronová, kolagén na vyplnenie a vystuženie pokožky.

Thesera L Dermis Balance Peelenser.jpg

2. Dermis Balance Peelenser 

4x 2ml

Obsahuje TDN kyselinový komplex, s pomocou ktorého otvoríme malé kanále v pokožke. Cez tieto kanáliky sa vedia dostať hlboko do pokožky účinné látky.

Normalizuje prirodzený obnovujúci cyklus. Kľúčové zložky: kyselina glikolová s peelingovým účinkom, ktorý blahodarne vplýva na produkciu kolagénu, hydratujúci a vodu viažuci glycerín, kyselina mliečna s peelingovým a obnovujúcim efektom na kožné bunky, kyselina salicilová, antioxidant z ovocí, a ovocné extrakty na kondiciovanie kože (goji bobule, čučoriedka úzkolistá, akai bobule, amla, brusnice) 

Thesera L High Tension Gel.jpg

5. High Tension Gel 

8x 5ml

Kolagénové nite, vstrebávajúce sa do kože pozdvihnú a spevnia kožu, a ampoule bohatá na účinné látky, vyživuje kožu do hĺbky. Prúžka sa vstrebáva do kože a spevňuje a pozdvihne kožu. Na jeho vplyv koža bude pružnejšia, vrásky jemnejšie. Kľúčové zložky: antimikrobálna a príjemnú vôňu zabezpečujúca prirodzená kyselina levulinová sťahujúca póry, niacinamid na zúženie pórov a ukludnenie kože, allantoin na ukludnenie kože, hidratačný a regeneračný hodvábny proteín (fibroin), ovocné antioxidanty, ovocné extrakty (goji bobule, úzkolistá čučoriedka, acai bobule, jablko, brusnice).

Thesera L High Tension String.jpg

3. High Tension Serum  & String  

Serum 4x 3ml | Szál 4x 0.04g

Nite  z prirodzených materiálov, ktoré sa vstrebávajú do kože, ampoule bohaté na účinné látky. Prúžka vstrebávajúca sa do kože spevní a vyzdvihne pokožku. Na jeho vplyv pokožka bude pružnejšia a vrásky jemnejšie.Kľúčové zložky: antimikrobálne a zabezpečujúce príjemnú vôňu, prirodzená kyselina levulinová, sťahujúca póry, niacinamid na zúženie pórov a ukludnenie kože, allantoin na ukludnenie kože, hidratačný a regeneračný hodvábny proteín (fibroin), ovocné antioxidanty, ovocné extrakty (goji bobule, úzkolistá čučoriedka, acai bobule, jablko, brusnice)

Teserah L Hight Tension Ampoule.jpg

6. High Tension Ampoule

1x 12ml

Kolagénové nite z prirodzených materiálov, ktoré sa vstrebávajú do kože, ampoule bohaté na účinné látky. Prúžka vstrebávajúca sa do kože spevní a vyzdvihne pokožku. Na jeho vplyv pokožka bude pružnejšia a vrásky jemnejšie.Kľúčové zložky: antimikrobálne a zabezpečujúce príjemnú vôňu, prirodzená kyselina levulinová, sťahujúca póry, niacinamid na zúženie pórov a ukludnenie kože, allantoin na ukludnenie kože, hidratačný a regeneračný hodvábny proteín (fibroin), ovocné antioxidanty, ovocné extrakty (goji bobule, čučoriedka úzkolistá, acai bobule, jablko, brusnice).

CHCEM SA ZDOKONAĽOVAŤ!

Thesera L lifting technológia je ľahkou metódou, kožu spevňujúcich a vrásky eliminujúcich ošetrení v estetickom priemysle, čo ako kozmetička budeš môcť ovládať veľmi ľahko a účinne.

bottom of page